Бальнеологія - водні процедури
Підводний "Душ-масаж"
45 хв
300 грн
Підводний душ-масаж – це водолікувальна процедура, при якій тіло пацієнта, зануреного у воду, масажують струменем води. У основі дії душу-масажу лежить головним чином механічний чинник (тиск струменя води). При цьому ванна підсилює масажний ефект душу, розслабляє тіло пацієнта, зменшуючи гравітаційний тиск, розпрямляючи м'язи. В той же час душ підвищує інтенсивність обмінних процесів, крово- і лімфообіг, полегшуючи дію лікувальних інгредієнтів ванни. Підводний душ-масаж зменшує ступінь фізичного і розумового перенапруження, тонізує мускулатуру.
Ванна "Перлинна хромотерапія"
45 хв
250 грн
Перлинна ванна - це гідромасажне джакузі з бульбашками озону, які тонізують шкіру. Завдяки комплексному впливу знімається втома, а шкіра відновлює баланс вологи та стає більш еластичною. Така процедура зволожує, пом’якшує, розслаблює, позитивно впливає на нервову систему та стан шкіри. Хромотерапія – це вплив кольору на організм людини з лікувальною метою. Здійснюється вона, головним чином, через очі, викликаючи в організмі цілий ряд змін. При правильно підібраному колірному впливі нормалізуються обмін речовин, фізіологічні процеси, відновлюється постійність внутрішнього середовища, підвищується імунітет організму. А ефект хромотерапіі (лікування світлом та кольором) благодійно впливає на:
  • Нервову систему;
  • Гормональну систему;
  • Захисні функції шкіри.
Різні спектри світла заспокоюють, розслабляють та омолоджують організм.
Ванна "Імператриця" з додав. аромомасел
30 хв
350 грн
Ефект гідрованни поєднаний з ароматичними маслами плюс неймовірно ніжною піною.  Відчуйте себе царицею та пориньте у світ неймовірної розкоші. Насолодіться розслабляючим ефектом молочної ванни. Це - перший крок до молодості та краси:
  • нейтралізує негативну дію стресу;
  • розслаблює;
  • позбаляє від безсоння;
  • знімає м'язеву напругу;
  • пом'якшує та розгладжує шкіру.
Вання "Гідромасажна"
300 грн
Має яскраво виражений терапевтичний ефект, який діє на весь організм в трьох напрямках: Термічний – тепла вода очищує і розслабляє; Механічний – бульбашки і направлені струмені води діють на нервові закінчення на шкірі, розслабляють та сприятливо діють на нервову систему, укріплюють м’язи, борються з жировими відкладеннями; Хімічний – під дією теплої води та масажу відкриваються пори та виводиться зайва рідина з організму.